Yaşam

Şarkıcı ve model Seçil Çiftçi, eski sevgilisini öldürüp ormana gömen kişidir.

İstanbul İl Jandarma Komutanlığı grupları; Sancaktepe’deki ormanlık alanda elleri ve ayakları bağlı kimliği belirsiz bir erkek cesedi bulunduğuna dair ihbar aldı. Jandarma olay yeri inceleme ekipleri; Mantar toplamaya çıkan bir aile tarafından fark edilen erkek cesedinin parmak izinden kimliğinin SS olduğunu belirledi.

KATİLİN TESLİMATI ŞARKICI ÇIKTI

Kanal D Ana Haber’de yer alan habere göre, eski sevgilisini öldürüp cansız bedenini ormana bırakan kişi model ve müzisyen Seçil Çiftçi. Çiftçi’nin kendisiyle barışmak isteyen erkek arkadaşı tarafından sık sık rahatsız edildiği ve kapısına kadar geldiği iddia edildi.

OĞLUNUN KAFASINA DEMİR ÇUBUKLA VURDU

Eski sevgilisi son kez evine geldiğinde bu kez Seçil onu evine aldı. İkili konuşmaya başladı ancak konuşma uzun sürmedi. Tartışmaya dönüşen tartışmada Seçil, sandalyenin kırılan demir ayağını alarak eski sevgilisine bir kez daha vurdu. Sevgi olay yerinde hayatını kaybederken, genç bayan babasından yardım istedi. Baba-kız, elleri ve ayakları bağlı halde ormana götürdü.

Model ve müzisyen Seçil Çiftçi, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla ifşa oldu. Suçunu itiraf eden çiftçi, babasıyla birlikte yakalandı.

kemaliye-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu