Haber

Vatandaşın en büyük sorunlarından biri! Seçimler yaklaşırken Kılıçdaroğlu’ndan çok konuşulacak bir söz daha.

Türkiye yeni yılla birlikte yeterince nezih bir seçim atmosferine girerken, aday olduğu söylenen isimlerden seçim vaatleri gelmeye devam ediyor.

“AF” KONUSUNU GETİRDİ

6’lı Geçer Tablo’nun cumhurbaşkanı adayı olduğu söylenen CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, son dönemde vatandaşların en büyük endişelerinden birini de dile getirdi. Sosyal medya hesabından bir seçim vaadini daha sıralayan Kılıçdaroğlu, ‘af’ konusunu gündeme getirdi.

“Vatandaş TİCARİ VE MESLEKİ OLARAK TEMİZ BİR BAŞLANGIÇ YAPACAK”

Kılıçdaroğlu, “6 ay sonra kapsamlı afların gündemimizde olduğu doğru. Bunlardan bazıları ehliyet affı, sicil ve borç affı, eğitim ve denklik affı, Bağkur tescil affı vs. Cumhuriyet’in İkinci Yüzyılına ticari ve profesyonel olarak temiz bir başlangıç.” sözlerini kullandı.

KILIÇDAROĞLU KONUT FİYATLARINA DA SÖZ VERDİ

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir paylaşımla konut fiyatlarındaki fahiş artışlara dikkat çekti ve tweet attı, “Sarayın zalim düzeni yüzünden ev sahibi olmak insanımızın hayali haline geldi. Vatandaşlarımız kendi memleketlerinde zulme uğruyor. 6 ay sonra yabancılar 5 yıl konutta yaşayabiliyor. “Satış yasağı getireceğiz. Fiyat dengesi sağlanana kadar yasak kaldırılmayacak. Öncelik kendi insanımızdır.”

haber-yesilova.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu