Haber

Saadet Partisi İBB Başkan Adayı Birol Aydın İkitelli OSB’yi ziyaret etti

Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Genel Başkan adayı Birol Aydın, “İstihdam, katma değer sağlamak ve Türkiye’nin güçlenmesine katkı sağlamak tüm parametreler arasında en önemli ve öncelikli konulardır.” söz konusu.

Aydın, seçim çalışmaları kapsamında İkitelli Organize Sanayi Bölgesi (OSB) yönetim kurulunu ziyaret etti.

İkitelli OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Keskin ve üyeleriyle toplantı yapan Aydın, çıkışta basın mensuplarına açıklama yaptı.

İstanbul ve OSB’ye yönelik niyetlerini, sorunlarını ve çözüm yaklaşımlarını paylaştıklarını belirten Aydın, “İstihdam, katma değer sağlamak ve Türkiye’nin güçlenmesine katkı sağlamak tüm parametreler arasında en önemli ve öncelikli konulardır. Türkiye’mizde ve özellikle de ülkemizde. İstanbul’da düzenlenen organizasyonda “Sanayi bölgemizdeki temel ve birikmiş sorunları hep birlikte konuştuk.” dedi.

“31 Mart itibarıyla İstanbul’da köklü bir yaklaşım değişikliğine ihtiyacımız olduğunu ifade ettik” diyen Aydın, şöyle konuştu:

“Bu kısa sohbette tüm konulara ahlaki açıdan bakmamız gerektiğini, İstanbul’umuzun yaşanabilir bir şehir olması gerektiğini, başka bir İstanbul’un mümkün olduğunu ifade ettik. Değerli tekliflerini ve tavsiyelerini aldık. Kendilerine teşekkür ediyorum. . Gelecek için Yüce Allah’tır.” “Seçimlerin ülkemize, milletimize ve İstanbul’umuza hayır ve bereket getirmesini niyaz ediyorum.”

“İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Türkiye’nin temel taşıdır”

İkitelli OSB Yönetim Kurulu Başkanı Keskin de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Türkiye’nin temel taşıdır. Türkiye’nin üretimdeki başkentidir. Dolayısıyla sanayiye önem veren bir yapıdan geliyorsunuz,” dedi. Değerli İBB Başkan adayı Birol Aydın Bey ise, “Üretim başkenti organize sanayi bölgesini ziyareti bizi son derece mutlu etti.” ifadesini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu